Ettevõttest Messer Group GmbH

Messer Group on üks juhtivaid tööstusgaasiettevõtteid. Messer Group tegutseb enam kui 30 riigis Euroopas ja Aasias, samuti Peruus ja sellesse kuulub enam  kui 60 tegutsevat ettevõtet. Emaettevõtte, mis juhib kogu gruppi, asub Maini-äärses Frankfurdis. Samas põhiliste tehniliste funktsioonide- logistika, tootearenduse, tehnoloogia tootmise ja rakenduse – juhtimine toimub Krefeldis.

Messer Groupi tootevalik on üks laiemaid turul, pakkudes erinevaid gaase atsetüleenist ksenoonini. Messer Group toodab ja müüb hapnikku, lämmastikku, argooni, süsihappegaasi, vesinikku, heeliumi, inertseid keevitusgaase, erigaase, meditsiinilisi gaase ja erinevate gaaside segusid. Messeri lai gaasidevalik, samuti ettevõtte töötajate teadmised ja kogemused gaasirakenduste alal leiavad kasutust erinevates tööstusharudes. See hõlmab metallitöötlust, keemia-, toiduainete-, farmaatsia-, autotööstust, elektroonikat, meditsiini ning teadus- ja keskkonnatehnoloogiat.

Ettevõttel on kaasaegsed uurimiskeskused, kus töötatakse välja gaaside rakendustehnoloogiaid erinevate  tööstussektorite, toiduainete- ja keskkonnakaitse tehnoloogia, meditsiini ning ka teadus- ja uurimistegevuse tarbeks.
Ettevõtte nime Messer Group seostatakse juba üle 100 aasta professionaalsusega tööstusgaaside valdkonnas.

Täiendavat teavet ettevõtte Messer Group kohta leiate ettevõtte kodulehelt.

 

 

  
   Külastage oma riigi kodulehte:

   Eesti
   Läti
   Leedu
   Venemaa
   Ukraina

 Global web
 www.elmemesser.eu