Ettevõttest ELME MESSER GAAS

Elme Messer Gaas AS on juhtiv Balti regioonis tegutsev gaasiettevõte. Elme Messer Gaas asutati 1999. aastal kontsernide BLRT Grupp AS (Eesti) ja Messer Group (Saksamaa) ühisettevõttena, mis tegeleb tööstusgaasidega Baltimaades, samuti Venemaal ja Ukrainas.

Elme Messer Gaas toodab ja müüb peamiselt tehnilisi, meditsiinilisi, toidu- ja erigaase, samuti erinevaid gaasi kasutamisel vajaminevaid seadmeid. Ettevõtte toodete hulgas on peamised hapnik, lämmastik, argoon, süsinikdioksiid, atsetüleen, vesinik, heelium ja propaan.

Hetkel töötab ettevõttes üle 200 inimese. Oma teaduslikku ja tehnoloogilist potentsiaali kasutades on ettevõtte töötajad suutnud ellu viia enam kui 220 investeerimisprojekti, mis töötavad edukalt tänaseni. Ettevõtte töötajad, kelle kasutuses on enam kui sajandivanune Messer Groupi kogemus ja oskusteabe baas, töötavad pidevalt välja uuenduslikke gaasi kasutamise lahendusi metallitöötluse, nafta- ja keemiatööstuse, toiduainetööstuse ja meditsiini tarbeks.

 

Ettevõte Elme Messer Gaas on Euroopa gaasiliidu (Euroopa Tööstusgaaside Assotsiatsiooni) liige ja võtab koos Messer Groupiga selle tööst aktiivselt osa.  

 

 

 

  
   Külastage oma riigi kodulehte:

   Eesti
   Läti
   Leedu
   Venemaa
   Ukraina

 Global web
 www.elmemesser.eu