Müügiosakond

Võtmekliendi haldur

Jaak Muug
E-post: j.muug@emg.blrt.ee
Tel: (+372) 610 2050
Mob: (+372) 508 4033
Faks: (+372) 610 2002

Müügijuht

Roman Uibukant
Erigaasid, keevitusseadmed
E-post: r.uibukant@emg.blrt.ee
Tel: (+372) 610 2652
Mob: (+372) 510 6036
Faks: (+372) 610 2002

Müügijuht

Oleg Fedotov
Tehnilised gaasid
E-post: fedotov@emg.blrt.ee
Tel: (+372) 610 2256
Mob: (+372) 510 2099
Faks: (+372) 610 2002

Müügijuht

Reio Kallas
Meditsiinilised- ja toidugaasid
E-post: r.kallas@emg.blrt.ee
Tel: (+372) 610 2956
Mob: (+372) 514 7802
Faks: (+372) 610 2002

Regionaalmänedžer (Lõuna-Eesti)

Sergei Iljin
Gaaside müük Tartu piirkonnas
E-post: s.iljin@emg.blrt.ee
Tel: (+372) 734 6549
Mob: (+372) 517 8715
Faks: (+372) 734 6549

Regionaalmänedžer (Jõhvi)

Indrek Metsatalu
Gaaside müük Jõhvi piirkonnas
E-post: i.metsatalu@emg.blrt.ee
Mob: (+372) 502 0236
Faks: (+372) 332 5540

 

  
   Külastage oma riigi kodulehte:

   Eesti
   Läti
   Leedu
   Venemaa
   Ukraina

 Global web
 www.elmemesser.eu

 

Ajakiri

"Gases for Life"

  VÄRSKE NUMBER