29.08.2013 / Elme Messer Gaasi uus tehas Eestis

Aktsiaselts Elme Messer Gaas rajas 2013. aastal uue õhugaasitehase Auveresse Vaivara valda. Kaasaegne tehas toodab müügiks vedeldatud hapnikku, lämmastikku ja argooni, ning varustab Aktsiaselts Eesti Energia Õlitööstust põlevkiviõli tootmiseks vajaliku lämmastikuga.

Uue tehase rajamine võimaldab Elme Messer Gaasil esimesena Baltimaades toota kõrgeimate kvaliteedinäitajatega argooni, hapnikku ja lämmastikku, tagamaks kohalikele tööstusettevõtetele kvaliteetseid tooteid lühikeste tähtaegadega ilma sisseveo lisakuludeta Euroopast või Skandinaaviast. Elme Messer Gaasi õhugaaside tootmine Auveres vastab ka  Euroopa Majanduspiirkonnas kehtivatele EU GMP (Good Manufacturing Practice) reeglitele meditsiinilise vedeldatud hapniku valmistamisel.

Elme Messer Gaas on loodud 1999. aastal ühisettevõttena BLRT Grupi ja Saksa kontserni Messer Group-i poolt. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda klientidele kõrgetasemelisi tooteid ja teenuseid. Aktsiaselts Elme Messer Gaas on käesolevaks ajaks saanud üheks suurimaks gaasiettevõtteks Baltimaades, turuosad  suurenevad ka Ukrainas ja Venemaal.

 

  
   Külastage oma riigi kodulehte:

   Eesti
   Läti
   Leedu
   Venemaa
   Ukraina

 Global web
 www.elmemesser.eu