02.11.2014 / Elme Messer Gaas osales Tallinn Food Fest 2014 messil

Ettevõtte Elme Messer Gaas osales 30. oktoobril – 1. novembril 2014.a. toimuval Tallinn Food Fest 2014 toidumessil, mis toimus juba 7. korda Eesti Näituste messikeskuses aadressil Pirita tee 28. Meie külastajal oli võimalus rohkem teada toidu gaaside kasutamisest tavaelus, tutvuda ja esitada küsimusi toidugaasi eriala professionaalidele ning lähemalt tutvuda molekulaarse krüogeenköögiga.  
 
Tallinn Food Fest mess toimub iga 2 aasta jooksul, ning 2014. aastal messikeskus jälle avab oma uksed, kogudes toiduala professionaale. Tallinn FoodFestil käis kolmel päeval kokku 8300 külastajat. Sealhulgas erialakülastajaid oli hinnanguliselt 5500. 2012. aasta FoodFest tõi Eesti Näituste messikeskusesse 7200 külastajat – nii toiduala proffe kui ka kodukokki kui ka nende talendi austajad – hea toidu sõpru nii Eestist kui ka lähinaabrite juurest.  Messil osales eksponendina ja erinevates programmides ligi 130 ettevõtet ja organisatsiooni.  
 
Sel aastal Elme Messer Gaas pakkus külastajatele kosmiliste gaaside idee («Gases from Space») ning tutvustas külastajatele mõne nii lihtsa, kui ka keeruliste krüogeen molekulaarse köögi meistriteosteid – krüogeen kokteile ja -jäätist. Kõige uudishimulikud külastajad mitte ainult proovisid, kuid ka vaatasid toidu valmistamisprotsessi. 
 
Kõige väiksemad külalised võtsid koju kosmilise gaasi osake, täiskasvanud aga tulistasid kosmose blasteriga. Lisaks sellele kõikidel külastajatel oli võimalus teha pilti meie Elme Messer Gaas kosmonautiga. 
 
 
 
 
 
 
 
Rohkem info messi kohta saab festivali ametlikust leheküljest.

 

  
   Külastage oma riigi kodulehte:

   Eesti
   Läti
   Leedu
   Venemaa
   Ukraina

 Global web
 www.elmemesser.eu