27.07.2015 / Elme Messer Gaas toetas Kiirabi Simulatsiooniõppusi 2015

Laupäeval, 25. juulil toimus Nelijärvel ja selle lähiümbruses Eesti Kiirabi Liidu ja Terviseameti koostöös korraldatud kiirabibrigaadide simulatsiooniõppus. Tegemist oli esimese üle Eestilise simulatsiooniõppusega, mille põhieesmärk on kiirabiteenuse osutamise kvaliteedi parandamine ja ühtlustamine.

Kiirabibrigaadide simulatsiooniõppuses osales kokku 18 kolmeliikmelist kiirabibrigaadi: 16 Eestist ja 2 Leedust. Simulatsioonipaikade arv oli 9 ning simulatsioonijuhtumite arv 18. Kokku osales õppusel ligikaudu 270 inimest.

Meditsiinilised gaasid on olulised tooted haiglate, polikliinikute ja laboratooriumite jaoks. Hapnik on asendamatu, kuna aitab hingamisprobleemidega patsientidel toime tulla. Suured haiglad vajavad hapniku väga suures koguses. See on põhjus, miks pakub Elme Messer Gaas oma klientidele tõelist täisteenust. Haigla kõrvale paigaldatakse gaasimahuti, millest liigub gaas läbi torude patsientide palatitesse ning operatsioonitubadesse. Lisaks sellele pakub Elme Messer Gaas ka vedelat heeliumi, mida kasutatakse PRI skännerite jahutamiseks ning laboratooriumigaase erinevate uuringute teostamiseks.
Elme Messer Gaasi eesmärk on alati pakkuda optimaalselt lahendust igale tervishoiuteenuse pakkujale.

 

  
   Külastage oma riigi kodulehte:

   Eesti
   Läti
   Leedu
   Venemaa
   Ukraina

 Global web
 www.elmemesser.eu