Üle 150 rakendustehnoloogia

Messer Group suudab ikka ja jälle tõestada, et uuenduslikud gaasilahendused võivad muuta lähenemisviisi gaasi tarbimisele ning luua tingimused uute tehnoloogiate tekkeks üldiselt. Messeri filosoofia on lihtne: meie klientide vajadused on meie innovatsiooni allikas. Messer täiustab pidevalt oma  tootearengut klientide tööprotsesse uurides ning  samuti analüüsides uusi suundumusi tööstuses.

Messer on loonud erinevates riikides tehnilise arengu keskused vastavalt erinevate tööstusharude konkreetsetele vajadustele nendes riikides.

  • Austria linnas Gumpoldskirchenis viib Messer läbi teadusuuringuid metallurgiatööstuse tehnoloogiate, kuumtöötlemise ja põletustehnoloogiate valdkonnas, mis on väga olulised näiteks Ida-Euroopa turgudel.
  • Mitry-Mory'is Prantsusmaal teeb Messer unikaalseid teadusuuringuid toiduainetetööstuse protsesside kohta, samuti keemia- ja farmaatsiatööstuse sektoris.
  • Messer Groupil on uurimiskeskus ka Dällikonis Šveitsis, kus rajatakse teed uuendustele keevitus- ja lõikamisprotsessides.

Kogu Messer Groupi spetsialistide teadusuuringute saavutused on klientidele rahvusvaheliselt kättesaadavad. Messer kasutab oma arendustööd ja oskusteavet neid vastavalt klientide konkreetsele vajadustele kohandades.

 

  
   Külastage oma riigi kodulehte:

   Eesti
   Läti
   Leedu
   Venemaa
   Ukraina

 Global web
 www.elmemesser.eu