Peenjahvatus

Paljude materjalide suurepärased omadused avalduvad alles pulbrina ning just sellel kujul saab neid väga efektiivsele kasutada.

Kuid peenestusprotsess ise ei ole aga sugugi probleemitu: termoplastid, elastomeerid ja vahad ning laki- / värvilisandid kipuvad jahvatusprotsessi käigus sulama, nad on temperatuuri suhtes tundlikud ning käituvad jäigalt ja/või elastselt.  Sellised vürtsid nagu muskaatpähkel, pipar, ingver, kardemon või nelk kaotavad lisatud jahvatusenergia tõttu oma aroomi ja maitse.

Külmjahvatus ja ringlussevõtt N2 ja CO2 abil lahendavad nimetatud probleemid. Messer Grupi uues  külmjahvatus- ja ringlussevõtu pädevuseskusest saavad kliendid infot menetluste uute arenduste, tootmiskulude hinnangulise suuruse ja individuaalsete näidispartiide valmistamise kohta. Selle aluseks on Messer Grupi krüogeenmeetodid ning loomulikult meie rakendustehnikute aastatepikkune erialane oskusteave. Me anname ka teile hea meelega nõu kõiges, mis puudutab külmjahvatustehnikat, ning teeme seda objektiivselt ja pädevalt.

 

  
   Külastage oma riigi kodulehte:

   Eesti
   Läti
   Leedu
   Venemaa
   Ukraina

 Global web
 www.elmemesser.eu